Fork me on GitHub

Cel projektu

Głównym celem projektu JVM Bloggers jest promowanie polskich programistów i firm, które dzielą się swoją pasją i wiedzą w tematach wokół Javy oraz ekosystemu wokół JVM.

Poprzez cotygodniowy newsletter z najnowszymi wpisami pomagamy autorom najpierw zaistnieć, a potem dotrzeć do szerszego grona czytelników, a czytelnikom być na bieżąco z nowymi wpisami oraz nowymi blogami na polskiej scenie JVM.

Jak dołączyć

Do listy śledzonych blogów może dodać się każdy autor, którego wpisy są związane z tematyką programowania na języki wokół maszyny wirtualnej Javy, nie ważne czy to Java, Scala, Kotlin, a nawet Gosu czy inny nowy język na JVM. Wystarczy tylko wysłać Pull Request do odpowiedniego pliku z danymi swojego bloga.

Aktualnie wpisy pojawiają w każdy piątek wczesnym popołudniem, można je przeczytać w naszym serwisie albo otrzymać na swój adres e-mail, raz w miesiącu (publikujemy również zestawienie najpopularniejszych postów.

Jak pomóc w rozwoju

Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu JVM Bloggers zapraszamy na nasz kanał Slackowy #jvm-bloggers na JVM-Poland, tam rozmawiamy o nowych funkcjonalnościach, kierunkach rozwoju czy zauważonych błędach.

Użyte technologie: Java 17, Spring Boot, Spring Data, Apache Wicket, Groovy, Spock, Vavr.

Znalazłeś coś interesującego?

Pomóż nam tworzyć sekcję Varia i podziel się ciekawymi treściami!

Wesprzyj na Patronite

Dołącz do nas

Jeśli chcesz pokodować w projekcie z dość nowymi technologiami: Javą 17, Spring Bootem, Vavrem i Akką i co tam sobie jeszcze Javowego wymyślimy, zapraszamy na naszego GitHuba lub Slacka JVM-Poland (kanał #jvm-bloggers)